Dünya Su Gününde Çocuklar Su İçin Harekete Geçti

Nestlé Pure Life, Doğa Koleji ve Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi Öncülüğünde, 310 Doğa Koleji öğrencisi Dünya Çocuk Rekorları kapsamında En Çok Çocukla Su İçme Rekor denemesini başarıyla gerçekleştirdi.

22 Mart Dünya Dünya Su Gününde Su İçin Harekete Geçen Doğa Koleji Öğrencileri; Suyun Çocuklar başta olmak üzere tüm canlılar için önemine ve tasarruf tedbirlerine dikkat çekerek farkındalık yaratmak amacıyla hazırladıkları, su drama gösterileri, keman dinletileri ve su temalı dans gösterileri izleyenlerinde büyük beğenisini kazandı.

Nestlé Pure Life su şişeleriyle rekor alanında öğrenciler tarafından hazırlanan geri dönüşümlü “Su Ağacı” üzerine  Dünya su günü kapsamında suyun önemi ve tasarruf önlemleriyle ilgili mesajlar yazıldı.

Sanatçı Erol Büyükburç’un şarkılarıyla çocuklara destek verdiği rekor denemesi Prof. Dr. Orhan KURAL (Rekor Tescil ve Hakem Heyeti Başkanı) Erol BÜYÜKBURÇ (Sanatçı) Baniye KOCAMAN (Bostancı Doğa Koleji Müdürü) Yağmur ÖZTÜRK (Sınıf Öğretmenliği Takım Lideri) Nadin DUMANİ (Nestlé Pure Life) Lidya SADİ (Carrefour İçerenköy AVM) Aydın TÜRKGÜCÜ’nden (Dünya Çocuk Rekorları)  oluşan Rekor Tescil ve Hakem Heyetince Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezinde tescil edildi. 

Facebook Twitter Instagram